MİNİBAS SOLUCAN GÜBRESİ

MİNİBAŞ SOLUCAN GÜBRESİ

Ürünleriniz yetiştirilmesinde, toprağa doğal yollarla üretilen Minibaş Solucan Gübresi kullanarak besleyin ve veriminizi artırın. Doğal olarak üretilen gübremizi Kırmızı Kaliforniya Solucanları’nın doğal olarak yedikleri organik besinleri dışkılaması ile meydana gelen tamamen organik bir gübredir. Kullanımı testlere tabi tutulmuş ve onaylanmıştır. İnsan ve bitki sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır. Doğaya da zararı bulunmayan bu gübrenin tüm ürün yetiştiricileri kullanmalıdır. Kullanım alanları birden çoktur. Fidan yetiştiricileri her yıl mutlaka Minibaş Solucan Gübresi kullanmalıdır. Fidanlardaki değişimi ve gelişimi kesinlikle göreceklerdir. Fidanlarda hızla büyüme ve gözle görülen bir gelişme, sağlamlık meydana gelecektir. Doğal yollarla üretilen bu gübre diğer kimyasal madde kullanılarak üretilen gübreler ile karıştırılmamalıdır. Kimyasal maddelerden üretilen gübreler fazla kullanıldığın da bitkiye, insan sağlığına ve doğaya zararı bulunmaktadır. Oysa Minibaş Solucan Gübresi öyle değildir istediğiniz kadar kullanın ne kadar kullanırsanız o kadar faydalıdır. Kesinlikle ürüne ve bitkiye zarar vermez çok kullanımının çok faydası bulunmaktadır.

Minibaş Solucan Gübresi toprak ile karıştırarak kullanıldığında daha faydalıdır ürünün bulunduğu toprağın bütün kısımları Minibaş Solucan Gübresi ile karıştırılması ürünler için çok daha faydalı olacaktır. Doğal bir gübre olması nedeni ile tarlada ve toprakta yan etki yapmaz kimyasal gübreler gibi bir taraftan ürünün gelişmesini veya büyümesini sağlarken diğer yandan toprak düzenleyici görevi bulunan, farklı minerallerin yanmasına neden olacak sonuçlar doğurmaz. Dediğimiz gibi üretimi de kendisi gibi tamamen doğal olan bu gübre tam bir doğa dostudur. Toprağınıza gerekli vitaminleri bu gübre sayesinde sağlayabilirsiniz. Minibaş Solucan Gübresi toprağa karıştığı andan itibaren toprağın PH değerini düzenlemeye başlar aynı zamanda da organik değerlerini artırır. Kimyasal yollarla elde edilen gübreler ile uğraşmak gerçekten zordur. Kimyasal yollarla üretilen gübreleri kullanırken kullanım amacını ve miktarını iyi bilmek ve ona göre kullanmak gerekmektedir. Kimyasal gübreleri kullanacağınız zaman yaprak gübresi olarak aldıysanız sadece yaprak için kullanabilirsiniz ya da verim artırmak için aldı iseniz sadece verim artırmak için kullanabilirsiniz. Bu nedenle Minibaş Solucan Gübresi kullanımında böyle bir zorunluluk yoktur nedeni ise zaten bütün mineral ve kalsiyum maddesini kendi içerisinde doğal olarak bulundurmaktadır. Bitkini köklerinin güçlü olmasına ve toprakta doğru sürekli kök salmasını sağlar. Bitkiyi güçlendirir verimi oranını artırır aynı zamanda toprağın sıcak kalmasını sağlayarak don ve kırağı gibi durumlar da bitkinin yanmasını engeller. Minibaş Solucan Gübresi tamamen gerçek ve % 100 oranın da organiktir. Bitkinin lezzetli olmasını sağlar aromasını verir. Her kullanımda ürün % 30 ila % 70 verim artış gösterir. Kullanıldıktan sonra kendiniz de deneyebilirsiniz tarlanızın güneş aldığı yer itibari ile aynın mevkide olan iki kısmının birine Minibaş Solucan Gübresi kullanılarak ekim yapın, diğer kısmına ise Minibaş Solucan Gübresi kullanmadan yada kimyasal gübre kullanarak bir ekim yapın sizde göreceksiniz ki Minibaş Solucan Gübresi kullanılarak yapılan ekim hem olgunlaşma bakımından daha erken olgunlaşmış, hem bitkiye doğal bir aroma tadı vermiş aynı zaman da bitki hasar görmeden daha sağlıklı ve bitkinin, ağaçların tutma oranı artırarak sağlam bir şekilde büyümüş olduğunu göreceksiniz.

Minibaş Solucan Gübresi’nin bu kadar faydasını anlattıktan sonra sizler de tarlalarınız da ve toprağınız da mutlaka tamamen organik ürünü kullanın içiniz rahat olsun , sizde rahat edin biz de ürünlerinizin organik yetişmesinin mutluluğunu yaşayalim. Tarımda amaç önce organik üretim olmalı daha sonra da kaliteli ve sağlıklı ürünler elde etmek olmalıdır. Üreticiler insan sağlığını mutlaka ürün yetiştirirken dikkate almalıdır.